RandevuAl

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Diş sağlığı turizmi günden güne popülerlik kazanmaya başladı. Yurtdışında yaşayan hastalar, yaşadıkları bölgedeki diş tedavi maliyetlerinin yüksekliğinden ötürü diş tedavilerinde İstanbul'u tercih ediyorlar. Hal böyle olunca hem diş tedavilerini gerçekleştirebilme hem de İstanbul’un tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebilme şansı buluyorlar.

Seyahat, konaklama ve diş tedavi gibi masrafların toplamının, herhangi bir Avrupa ülkesindeki diş tedavi masrafından daha az olduğu turistler tarafından sıklıkla belirtiliyor.

Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde verilen hizmet kalitesinin yanı sıra hasta ile iletişim, muayene ya da tedavi süresi gibi etkenlerin diğer birçok ülkeye oranla üst seviyede olması tercih edilirliği daha da arttırıyor.

İstanbul’un en iyilerinden biri olarak bizleri tercih eden ve yurtdışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimiz daha çok implant uygulaması, zirkonyum tedavileri, porselen ve kuron köprü tedavileri, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı gibi konularda tedavi istiyorlar.